KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229130
nr 1622 9130
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad a tergo 2022, efter R Fiorentino. Olja på duk, 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 33x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:50:43
350 kr
400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor